Контакти
+38 (044) 379–17–44
Головна > Компанія > Екологічність


Компанія RISO пишається визнанням своєї відповідальності в якості члена глобального суспільства. Основа нашої філософії - внесок у благополуччя суспільства за допомогою розробки продукції найвищого рівня. Ми прагнемо слідувати глобальним екологічним принципам для збереження благополучної навколишнього середовища для майбутніх поколінь.

Пристрої, вироблені RISO, відповідають стандартам міжнародної програми Energy Star.

Ризографи


У ризографах не використовується тонер, завдяки чому не потрібно джерело високої температури, необхідний для термозакрепленія. Після включення апарат відразу готовий до роботи, дозволяючи економити енергію, коли він не використовується. Високошвидкісна друк дозволяє виконувати завдання швидше, що скорочує час включеного стану апарату.

 

У середньому, різограф споживає в 6 разів * менше електроенергії, ніж копіювальна машина. Для ще більшої ефективності у ряду різографов є «Екологічний режим», що дозволяє мінімізувати споживання енергії без погіршення якості друку. Якщо машина якийсь час не використовувалася, автоматично включається «Сплячий режим», істотно скорочує споживання енергії. У режимі «Автовимкнення» електроживлення вимикається після певного періоду простою, заданого користувачем.

* У порівнянні з чорно-білим копіром потужністю близько 1500Вт.

Варто зауважити, що RISO - єдина з усіх фірм-виробників дуплікаторів - самостійно займається виготовленням витратних матеріалів, ідеально підганяючи їх до конструктивно-технологічним особливостям своїх апаратів. Абсолютна екологічна чистота витратних матеріалів завжди мала вищий пріоритет для технологів фірми RISO. Одним з інгредієнтів фарб RISO є соєве масло, що робить їх високоякісним екологічно безпечним продуктом.

Недарма в Японії, де екологічній чистоті приділяється величезна увага, половина продаваних на внутрішньому ринку різографов встановлюється у вузах, школах і навіть дитячих садках.

Туби для фарби і деякі деталі різографов виготовлені з вторинної сировини.


Принтери ComColor


Принтери ComColor надають мінімальний вплив на навколишнє середовище: вони не нагріваються, не виділяють в процесі друку озон та інші шкідливі речовини, мають натуральний склад фарби і відповідають стандартам програми Energy Star.

Завдяки високій швидкості друку, принтери ComColor споживають майже в 5 разів * менше електроенергії, ніж інші принтери цього типу, що дозволяє суттєво економити на рахунках за електроенергію. Також, для економії електроенергії ви можете встановити графік включення / виключення живлення, і автоматичного переходу в сплячий режим.

*ComColor 9150 в порівнянні з принтерами зі швидкістю 65 стор / хв, що володіють сертифікатом Energy Star.

Можливість друку на дуже тонкій (від 46 г / м2) і вторинно-переробленому папері, а також використання перероблених матеріалів для виготовлення запчастин, дозволяє зменшити кількість побутових відходів, і, що особливо важливо - вносить вклад у збереження навколишнього середовища.

Правова інформація
© 2019 RISO EURASIA LLC
Cтворення сайту –
компанія «Пиксель Плюс»