Контакти
+38 (044) 379–17–44
Головна > Принтери Comcolor


У 2004 році RISO зробила революцію на ринку повнокольорового цифрового друку, випустивши струменевий принтер RISO HC5000, який відразу ж став рекордсменом за швидкістю кольорового друку і низької собівартості кольорового відбитка.

Запатентована технологія струменевого друку FORCEJET дозволила досягти незрівнянно високої швидкості - до 150 повнокольорових сторінок в хвилину і забезпечує надійну безупинну друк великих тиражів.

Зараз принтери представлені лінійкою з шести моделей ComColor, що не мають прямих конкурентів на ринку високошвидкісної повноколірного друку. До справжнього моменту вони займають гідне місце в сегменті повноколірного друку офісного якості і впевнено завойовують визнання у фірмах з великими обсягами кольоровий і чорно-білого друку змінних даних, які не бажають щодня переплачувати за «надмірне» якість, а також в компаніях, яким важливо справлятися з піковими навантаженнями. Принтери сконструйовані для тривалого використання, і їх перевірені надійність і довговічність гарантують багато мільйонів відбитків.

RISO ComColor інстальовані і успішно справляються з завданнями друку великих російських дистриб'юторів, розрахункових центрів, університетів, префектур, друкарень та інших підприємств, діяльність яких вимагає, щоб друкувальний пристрій забезпечувало одночасно високу продуктивність, надійність і низьку вартість кольоровий копії.

Принтери ComColor можуть бути доповнені низкою опціональних пристроїв, що роблять офісну роботу ще більш продуктивною.

Сканер HS5000 c пристроєм автоматичної подачі оригіналів дозволяє сканувати двосторонні оригінали (ємністю до 100 сторінок) і перетворює принтер в повноцінне МФУ.

Лоток-степлер з поділом тиражів кріпиться замість стандартного приймального лотка і призначений для укладання тиражів в стопу із зсувом вліво-вправо і степлірованія документів товщиною до 50 аркушів.

Мультифункціональний фінішер забезпечує більш широкий вибір фінішних функцій: степлірування, перфорацію, фальцювання і виготовлення буклетів.

Крім стандартного драйвера друку можна придбати PostScript контролер ComColorExpress IS950C або більш потужний ComColorExpress IS1000C для роботи з масивними базами даних і графічно насиченими файлами. Контролер дозволяє використовувати такі функції, як друк форм, додавання колонтитулів, «зливання» різних збережених даних в одному місці, посторінковий вибір лотків та ін. Він також необхідний для сумісності принтерів з Macintosh.


Правова інформація
© 2019 RISO EURASIA LLC
Cтворення сайту –
компанія «Пиксель Плюс»