Контакти
+38 (044) 379–17–44
Головна > Принтери Comcolor > Переваги
1. Cамая висока продуктивність в світі (до 150 повнокольорових сторінок в хвилин)
Riso СomColor 9150/9110 – найшвидші принтери в своєму класі. Вони можуть надрукувати 1000 повнокольорових односторонніх копій приблизно за 6,5 хвилин - в середньому, в 5 разів швидше, ніж звичайний офісний принтер.
2. Гранично низька собівартість відбитка
Фарба кожного з чотирьох кольорів (ціан, маджента, жовтий і чорний) поставляється в картриджах по одному літру. За міжнародним стандартом IOS / IEC 24712, одного літра чорної фарби при стандартній щільності друку в чотири краплі вистачає на 79 000 відбитків, а літра кольорової фарби на 99300 відбитків.
3. Найвища надійність і низькі сервісні витрати
Принтери ComColor сконструйовані для великих друкованих навантажень і розраховані на тривале використання. Перевірена довговічність принтерів гарантує багато мільйонів відбитків, а завдяки тому, що в процесі друку не використовується нагрів, принтери легко справляються з будь-якими піковими навантаженнями і не мають обмежень по тривалості безперервного використання. Устаткування невибагливо в роботі і не вимагає частої заміни запчастин, що дозволяє мінімізувати час простою і уникати перебоїв з печаткою.
4. Екологічна чистота і низьке енергоспоживання
У порівнянні з іншими продуктивними машинами, технологія принтерів ComColor являє собою екологічно чистий вид друку. Принтери не нагріваються, не забруднюють робоче приміщення і навколишнє середовище озоном або іншими шкідливими речовинами, мають натуральний склад фарби і відповідають стандартам програми Energy Star.
Крім того, нові моделі стали споживати ще менше енергії, ніж їхні попередники. Наприклад, споживання енергії під час друку складе всього 0,15 Вт-ч на сторінку.
Правова інформація
© 2018 RISO EURASIA LLC
Cтворення сайту –
компанія «Пиксель Плюс»