Контакти
+38 (044) 379–17–44
Головна > Принтери Comcolor > Комплектуючі > Контроллер ComColorExpress
  • Контроллер ComColorExpress

  • Опис

ComColor Express IS1000C / IS950C - це два нових растрових процесора з однаковими функціями, але різною швидкістю обробки даних. Працюють практично з усіма популярними мовами опису сторінок, включаючи PostScript3 і PPML. Стандартна модель - IS950C, модель класу high-end - IS1000C.

Призначення - максимальна якість друку, можливість роботи з змінними даними і прискорення обробки інформації.

Можливості PostScript

Друк форм

Логотипи компаній, фірмові бланки, «шапки» листів і т.д. можуть бути збережені в якості форм, на яких надалі Ви можете роздруковувати будь-які документи, достатньо лише викликати з пам'яті необхідний шаблон. Ця функція незамінна при масовій друку інформаційних листів, розсилок, пайс-листів та іншої інформації на відповідних бланках - формах. Функція доступна також і в режимі дуплексного друку.

Друк змінних даних (PPML)

Ця функція дозволяє зливати форми з потоками змінних даних, що зберігаються в базах даних. Це можуть бути імена, прізвища, адреси та інша індивідуальна інформація. За допомогою цієї функції Ви легко надрукуєте іменні листи, конверти з адресами, рахунки, квитанції та ін. 

Adobe PostScript 3 

Опціонний контролер IS900C, що використовує Adobe PostScript 3, дозволяє Вам роздруковувати документи, створені за допомогою PostScript-орієнтованого програмного забезпечення. Двоядерний процесор Intel Core 2 і 320Gb жорсткий диск забезпечують високу швидкість обробки і друку даних. У систему спочатку завантажено 139 шрифтів і, звичайно, Ви можете встановити будь-які інші шрифти PostScript, необхідні Вам у роботі. Ви можете сміливо покластися на міць і якість Adobe PostScript 3 при друку найскладніших і візуально насичених документів. 

Функція архівування 

Ви можете архівувати часто повторювані друкарські завдання в обробленому РІПомвіде, що дозволить роздруковувати їх безпосередньо з панелі диспетчера завдань. Це істотно заощадить час на пересилку і обробку друкованого завдання при повторного друку.

Моделі

Правова інформація
© 2018 RISO EURASIA LLC
Cтворення сайту –
компанія «Пиксель Плюс»