Контакти
+38 (044) 379–17–44
Головна > Ризографи


У 1980 році фірма RISO вивела на ринок нову технологію високошвидкісного цифрового друку, відповідну потребам сучасного індустріального суспільства, що отримала назву «різографія».

Де ж в даний час використовуються різографи?

Надрукувати кілька примірників документа можна на офісному струменевому або лазерному принтері. Для розмноження оригіналів в межах сотні примірників підійдуть звичайні копіювальні апарати. Далі слід офсетний друк з тиражами в кілька тисяч. Образующуюся нішу і зайняв різограф. Він прекрасно справляється з тиражами, які занадто великі для копіювально-розмножувальної техніки та занадто малі (і, відповідно, занадто дороги) для офсетного друку. При цьому і невеликі тиражі, з якими може впоратися копір, швидше і дешевше надрукувати на різографі.

Саме тому, а також завдяки простоті і надійності цих апаратів, їм знайшли застосування практично в будь-яких організаціях (друкарнях, навчальних закладах, лікарнях, адміністративних установах, заводах, політичних організаціях та ін.) Для друку найрізноманітнішої продукції: бланків, анкет, розкладів, навчальних посібників, технічної документації, листівок і буклетів.

В даний час в модельному ряду RISO є як недорогі настільні різографи, так і абсолютно унікальні у своїй сфері: рекордсмен по продуктивності SE 9380 (185 копій в хвилину), а також єдині в світі двоколяровий різограф ME 9350 и різограф формату А2.Правова інформація
© 2019 RISO EURASIA LLC
Cтворення сайту –
компанія «Пиксель Плюс»