Контакти
+38 (044) 379–17–44
Головна > Підтримка > FAQ
Який термін дії гарантії на ризографи RISO?
Півмільйона копій або 1 рік, що настане раніше.
Чому не рекомендується використовувати неоригінальні витратні матеріали для друку на різографі?
Різограф - це високотехнологічний апарат, конструкція якого, а також склад матеріалів і пластиків ідеальним чином відповідає саме оригінальної фарбі фірми RISO, і ніяка сумісна фарба не може витримати цієї відповідності з усього комплексу параметрів.

Ми багато разів стикалися з проблемами, викликаними використанням сумісних фарб, і в результаті накопиченого досвіду можемо зробити наступні висновки. Сумісна фарба:

1. Дуже часто викликає поломку друкарського циліндра
2. Приводить до погіршення якості друку
3. Зменшує тиражестойкость майстра
4. Зменшує ресурс різографа і друкованого циліндра
5. Зменшує кількість відбитків, отриманих з одного туби
6. Часто призводить до некоректної роботи апарату.

Дешевизна сумісних фарб безпосередньо обумовлена ​​їх якістю, навіть якщо постачальники гарантують «високотехнологічний рівень виробництва».
В оригінальній фарбі частинки мінеральних барвників стандартизовані і мають істотно менший діаметр. Неоднорідність частинок в сумісних фарбах призводить до поступового закупорювання сітки барабана, і, відповідно, до погіршення якості друку, необхідності регулярно промивати барабан, а через деякий час і повністю замінювати друкарський циліндр. Працюючи на оригінальній фарбі, ні промивати, ні замінювати циліндр не доведеться протягом усього терміну служби машини, тому що основні компоненти фарби і майстри RISO підібрані таким чином, щоб не тільки отримувати максимальну якість друку при найменшому витраті, але й менше зношувати вузли та деталі самого ризографа.
В'язкість фарби RISO вище, ніж у аналогів, що означає меншу витрату фарби на один відбиток і суттєво більшу кількість відбитків, одержуваних з одного туби.

Крім того, всі ризографи мають вбудовану систему інтелектуального управління якістю - RISO iQuality, яка забезпечує максимальну якість друку, автоматично погоджуючи всі системи і блоки з поточними умовами експлуатації машини. Система RISO iQuality налаштовує силу продавлювання фарби, тиск притискного вала, перевіряє колір барабана, контролює залишилися витратні матеріали та своєчасно попереджає оператора про їх закінчення, а також дозволяє економити фарбу і мінімізувати витрати паперу.
Але сумісні витратні матеріали не підтримують RISO iQuality, позбавляючи користувача можливості використовувати різні режими і настройки ризографа.

Тому фірма RISO гарантує заявлені споживчі якості різографів (термін служби обладнання, якість друку, собівартість відбитку і т.д.) тільки при використанні оригінальної фарби.
Який рекомендований щомісячний обсяг друку? Пікові навантаження?
Ризографи відрізняються підвищеною надійністю, а процес друку не вимагає нагріву, тому вони можуть працювати 24 години на добу без ризику перегріву і виходу з ладу.
Правова інформація
© 2018 RISO EURASIA LLC
Cтворення сайту –
компанія «Пиксель Плюс»